Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

zajawka m

Kochani!

Kolejny wyjątkowy rok szkolny - 2020/2021 - za nami. W piątek, 25.06, działo się naprawdę dużo. Wychowawcy spotkali się ze swoimi wychowankami w klasach i na świeżym powietrzu po raz ostatni oficjalnie w tym roku szkolnym, rozdali świadectwa ( w tym paskowane!) i nie obyło się bez łez i śmiechu (kwiatów i słodyczy!!).

 

 

 

Czytaj dalej


Wycieczka szkolna klasy 1ATL

W dniach 7-9 czerwca klasa 1ATL z wychowawcą oraz nauczycielką historii uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Burzenina. Na miejscu mieliśmy zapewniony szereg atrakcji, m.in. strzelnicę pneumatyczną, paintball, strzelanie z łuku, boiska sportowe, salę gier i zabaw.

Czytaj dalej


Wycieczki szkolne z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Technikum Akademickiego oraz ich wychowawcy postanowili spędzić więcej czasu razem - na świeżym powietrzu. Klasa 2a1 wybrała się na dłuuuugi spacer po mieście, zahaczając o popularne miejsce zwane dalej jadłodajnią.

Czytaj dalej


INFORMACJA

Szanowni Państwo,

W dniu 4 czerwca 2021r. sekretariat Technikum Akademickiego przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu będzie nieczynny.


POWRÓT DO SZKOŁY

Kochani Uczniowie!!
Miło Was wreszcie zobaczyć!
31.05.2021 po bardzo długiej przerwie znowu możemy spotkać się w szkole! Ciesząc się widokiem Waszych twarzy i dźwiękiem Waszych głosów pragniemy przypomnieć, że bezpieczeństwo nadal jest dla nas tematem numer jeden! Przypominamy o zachowaniu dystansu, wietrzeniu sal, obowiązkowych rękawiczkach jednorazowych w pracowniach komputerowych oraz o noszeniu maseczek w przestrzeni publicznej. Pamiętajcie także o odkażaniu rąk!
Zatem…do następnej lekcji!


ZAKOŃCZENIE MATUR

zajawka m

20 maja 2021 r. odbyły się ostatnie, w tym roku, egzaminy maturalne. Zmagania zakończyły się testami głównie z przedmiotów w języku obcym dla absolwentów oddziałów dwujęzycznych.

 

 

Czytaj dalej


Nabór odbywa się poza miejskim systemem rekrutacji.
Zapraszamy do rejestracji on-line na stronie szkoły.

    ZAPISZ SIĘ    

Ta strona korzysta z plików cookies. informację na temat cookies.